12V AC/DC Adapter Compatible with XGaming 27G2JE TMDTMD27G2 TMDTMS2756 27S1JE 27-inch 27in QHD 2560x1440p Curved Computer Gaming Monitor DC12V 4A Switching Power Supply Cord Cable Charger PSU
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • Kircuit NEW Global 12V AC/DC Adapter Compatible with XGaming 27G2JE Model No.: TMDTMD27G2 27-inch 27in QHD 144Hz/165Hz 2560 x 1440p Gaming Monitor DC12V 4.0A 12VDC 4A 48W 12.0V 4000mA 48.0W 12 Volt 4 A 12 Volts 4000 mA 4Amps 12.0VDC 12 V 12 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU